אולפן ירוק – צילום באולפן ירוק

אולפן ירוק הנו כלי חשוב ומעניין בתחום הפקת הסרטים, לרבות סרטי פרסומת וסרטי תדמית.
לכאורה, אולפן ירוק יכול לעניין אנשי מקצוע שעוסקים בהפקות או בצילום או לחילופין חברות גדולות שיש להן אסטרטגיית פרסום וגם תקציבי פרסום גדולים. למעשה, המציאות של היום הביאה למהפך.
כיום, אולפן ירוק יכול לסייע גם להרבה מאוד חברות קטנות, גופים שונים ואף אנשים פרטיים להביע את עצמם ולהעביר מסרים שונים בצורה טובה וגם ללא תקציבי ענק.

לא רק גופי ענק

לפני שנספר מהו אולפן ירוק, נסביר תחילה בשורות ספורות איך המסך הירוק רלוונטי להציבור הרחב ולא רק לחברות ומפרסמים גדולים. בעבר, הפקה של סרטים וסרטונים מכל הסוגים הייתה אפשרות ריאלית רק עבור גופים גדולים ובעיקר חברות ענק. לא רק עלויות ההפקה היו גבוהות אלא שעלויות ההפצה של הסרטים והעלתם לשידור הייתה גבוהה מאוד. כיום, כאשר ניתן לעשות שימוש בסרטונים באתרי האינטרנט, וברשתות חברתיות, התמונה שונה. כאשר ניתן לבצע הפקות מקצועיות בתקציבים סבירים (כמעט בכל תקציב), אין ספק שרבים יכולים להפיק מכך תועלת:

  • יזמים חברתיים.
  • נותני שירות.
  • אמנים שזקוקים לחשיפה.
  • מחלקות של בטיחות שרוצים להפיק הדרכות מצולמות.
  • חברות משפחתיות.
  • ארגונים מכל הסוגים.

מהו אולפן ירוק

אולפן ירוק היא טכניקה מיוחדת המשלבת צילום על רקע מסך מיוחד בעל צבע ירוק, על פי רוב. צבעו של הרקע נבחר כך שניתן להסיר אותו בקלות בזמן עריכת הסרט, ולשתול במקומו רקעים שונים, צילומים, גרפיקות ועוד.

מטרתו של האולפן הירוק היא ליצור רקע מיוחד יותר, לרוב מאחורי דמות מצולמת, קריין וכדומה. כך, ניתן להפוך צילום פנים באולפן לחוויה מרהיבה יותר, איכותית יותר ואפקטיבית יותר.

פונים למומחים

אנו באייקון מציעים לכם שירותי הפקת פרסומות, סרטי תדמית, תשדירים וחסויות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. שירותים אלה מתבססים על ניסיון רב של צוות החברה בתחום ועל היכרות מעמיקה עם המקצוע ועם אפיוני השוק.
החברה עובדת כיום מול לקוחות שונים המגיעים ממגוון רחב של תחומים ומבצעת פרויקטים, קטנים וגדולים, מול ערוצים מובילים, בהם ערוץ 2 וערוץ 10.