123חברת אייקון מזמינה אתכם להיעזר בשירותיה המקצועיים בתחום ההפקה, שירותים המשלבים בין יצירתיות לבין איכות גבוהה, ללא פשרות. החברה, שפועלת בתחום זה למעלה מ – 15 שנה, מציעה את שירותיה השונים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, ועושה זאת בעזרתם של אנשי צוות מיומנים, המלווים את הלקוח החל מפנייתו הראשונה אל החברה ועד קבלתו של המוצר הסופי.

Eyecon-0908הפקת פרסומות
חברת אייקון מציעה שירותי הפקת פרסומות לעסקים, לפרטיים ולעמותות. כל זאת, מתוך הבנה שלכל פרסומת יש כוח רב ויכולת להשפיע על קהל הלקוחות הפוטנציאליים וגם למשוך אל העסק לא מעט לקוחות חדשים או משקיעים.
הפרסומות שמפיקה החברה מותאמות באופן מלא אל קהל היעד ומעבירות את המסר הרצוי באמצעים ויזואליים שונים, המושכים את העין ובעיקר גם את תשומת לבו של הצופה.

Eyecon-0765הפקת תשדירים וחסויות
החברה מעמידה לרשות לקוחותיה שירות הפקת תשדירים או חסויות, המפארים ומקדמים חברות ומותגים מובילים בארץ ושמים דגש רב מאד על יצירתיות ברמה גבוהה והתאמה מלאה לצרכיו של העסק המקודם. תשדירים וחסויות אלו מתפרסמים באמצעי התקשורת השונים ובכך מגיעים אל ציבור רחב יותר ואל קהל צרכנים מגוון.
כל זאת, כדי למשוך אל העסק או אל החברה לקוחות נוספים ולהביא להצלחתו ולשגשוגו.

Eyecon-0624הפקת סרטי תדמית, סרטי הדרכה ועוד
שירות הפקת סרטי התדמית וההדרכה של חברת אייקון בא לתת מענה לחברות ולעסקים שונים המחפשים דרך ייחודית למשוך אליהם לקוחות חדשים, משקיעים פוטנציאליים ועסקים נוספים בתחום לצורך שיתופי פעולה. סרטי התדמית המופקים על ידי חברת אייקון עוזרים לגייס כספים, לפתוח אפיקים ולשנות את זיכרונותיו של הצופה לגבי החברה לעד. סרטי ההדרכה של אייקון פונים אל קהל יעד מסוים וכוללים אמצעים ויזואליים מגוונים מאד כדי להעביר את המסרים השונים ואת הרעיונות החינוכיים/הדרכתיים באופן הנכון.

Eyecon-1035פרויקטים נוספים ומגוונים
חברת אייקון, המתמחה בהפקת פרסומות וסרטי תדמית עובדת מול מגוון רחב של לקוחות, המגיעים מתחומים שונים. מבין מבחר הפרויקטים השונים שבהם לקחה חברת אייקון חלק אפשר למצוא את הפרסומת הרשמית של רשת ההמבורגרים המפורסמת – בורגרס בר, את הפרסומת הרשמית של מרתון ירושלים, את סרט התדמית של רשת המלונות אורכיאדה, את הפרסומת לקידומו של פרויקט היוקרה "בין וגן" ועוד.