כך תגדיל את קהל הלקוחות שלך

המטרה המרכזית של כל עסק, בלי קשר לגודל או לתחום הפעילות שלו, היא להגדיל את מעגל הלקוחות שלו, שהוא לב ליבו של העסק כולו. הבעיה היא שאנו חיים בעידן בו עסקים רבים מתחרים על תשומת הלב של כל לקוח ולקוח, כך שהעסק צריך למצוא את הדרכים להתבלט, להשאר בזכרון הקולקטיבי, ליצור תדמית חיובית ולמשוך אליו את הלקוחות. זוהי משימה לא פשוטה כלל וכלל, אם כי יש אמצעים שיכולים לסייע מאוד בביצועה.

הגדלת קהל הלקוחות – האתגר

מעבר לקשיים שתוארו מעלה, ישנם אתגרים נוספים העומדים בפני כל מי שרוצה להגדיל את קהל הלקוחות שלו. זה מתחיל עם העובדה שעסק לא בהכרח יודע להגדיר בצורה נכונה את קהל הלקוחות או קהל היעד שלו, ולמעשה לא מתאים אליו את אפיקי הפרסום, המסרים או אפילו ה"שפה" הנכונה. זו הסיבה בגינה כל מסע פרסום צריך להתחיל במחקר מעמיק, שבבסיסו עומדת ההגדרה של קהל היעד של העסק.

על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות יש צורך להשקיע מאמצים ולרוב גם כספים בפעולות פרסום נקודתיות – עם כל הכבוד לשיווק מפה לאוזן, הוא יכול לעבוד רק עד גבול מסוים. את הפעולות הללו צריכות ללוות חברות הבקיאות בתחום, וזאת בכדי להבטיח קמפיין פרסומי מוצלח עם שיניב תוצאות מרשימות.

אז מה עושים?

עסק כיום חייב להשקיע המון מאמצים בפרסום ובשיווק במקביל לפעילות השוטפת שלו. כיאה למאה ה-21, הפעילות צריכה להיות בכמה שיותר חזיתות, תוך הקפדה על הפלטפורמות הדיגיטליות. אחת הפעולות החשובות ביותר היא הפקה של סרט תדמית איכותי, על ידי חברה מקצועית דוגמת אייקון, כשהפצת הסרט אפשרית בלא מעט דרכים ואפיקים. אופציות אחרות הן מסעות פרסום (כולל סרטי פרסומות, שלטי חוצות ועוד), פעילות במדיה החברתית, פעולות יחסי ציבור (למשל, פנייה לכתבים להכנת אייטם על העסק) וכיוצא בזה.

פונים למומחים

אייקון מזמינה אתכם להנות מפתרונות שיווקיים בהתאמה אישית, המשלבים בין יצירתיות לאיכות.
אנו מתמחים בהפקת סרטים, סרטי תדמית והפקת פרסומות לעסקים ולפרטיים, המשודרים ביוטיוב ובאמצעי תקשורת נוספים.
אייקון ביססה את מעמדה לאורך השנים בזכות מבחר הפרויקטים שבהם לקחה חלק זה למעלה מ – 15 שנה..
חברת אייקון מציעה לכם שירותים מגוונים, שיעזרו לכם לקדם ולחשוף את העסק שלכם לכמה שיותר לקוחות וכן למשוך גם משקיעים פוטנציאליים.