למה כדאי לפרסם באינטרנט

השיווק במדיה הדיגיטלית הפך בעשורים האחרונים מתחום שולי לאחד הכלים האפקטיביים והמרכזיים ביותר שעומדים לידי המפרסמים. המרחב הוירטואלי רווי במודעות, תשדירים תוכן שיווקי וכמובן בסרטי פרסומת.

במציאות בה צריכה מקוונת תופסת יותר ויותר תאוצה, צרכנים רבים כבר לא מסתמכים רק על שיווק מסורתי כגון שלטי חוצות וכתבות בעיתון כדי ללמוד על מוצרים חדשים ולרכוש אותם בעתיד, אלא על סרטי פרסומת, תשדירים ותוכן שיווקי באינטרנט – כל זאת על מנת לצרוך את המוצר המבוקש באופן מהיר ומיידי.

האינטרנט בכלל והרשת החברתית בפרט הסמיכה את הלקוחות שלכם ונתנה להם שיטות חלופיות לאיתור, רכישה ומחקר אודות מותגים ומוצרים, ושיטת התקשורת והצריכה החדשה פיתחה והפכה את תהליך השיווק (מהחשיפה ועד לרכישה) לדיאלוג דו-כיווני – ואתם, כבעלי עסק, יכולים לנצל זאת בעזרת פנייה אליהם בסרט פרסומת, כתבת תדמית או תשדיר.

תוכן מעניין, אינפורמטיבי, בעל ערך ואינטראקטיבי מעודד יצירת תדמית חיובית בעיניו של הצרכן, ובכך הופך אותו לנוטה יותר לעסוק במותג שלך ולקנות את המוצר בשלבים שונים בהתקשרות.

אייקון מזמינה אתכם ליהנות ממגוון פתרונות שיווקיים בהתאמה אישית, המשלבים בין יצירתיות לאיכות.

אנו מתמחים בהפקת סרטים, סרטי תדמית והפקת פרסומות לעסקים ולפרטיים, המשודרים באתרי האינטרנט המובילים בהם: יוטיוב, וואלה, ווינט, נענע 10 ועוד, בטלוויזיה ובאמצעי תקשורת נוספים.