סרטי הדרכה

לסרטי הדרכה ישנו תפקיד חשוב מאד בחברות רבות. הם משמשים בהכשרת עובדים חדשים, מספקים מידע באשר לשירותים השונים או המוצרים המוצעים על ידי החברה, ומאפשרים לעובד לבצע את עבודתו טוב יותר.

סרטי הדרכה יכולים להיות מופנים גם לקהל הלקוחות, הנעזרים בשירות או במוצר חדש של החברה. הסרטים מספקים מידע חשוב והם נועדו לעשות זאת באופן מדויק ונכון.

שירותי הפקת סרטי הדרכה מיועדים לעסקים ולחברות בתחומים שונים ומופנים לקהל רחב מאד. קהל הצופים יכול להיות עובדים זוטרים, מתחילים או עובדים במשרות בכירות שונות.

הפקת סרטים מסוג כזה מצריכה התייחסות אל קהל היעד, בחינת צרכיו ודרישותיו של העסק עצמו וניצול טכנולוגיות חדשניות בתחום הפקת הסרטים שניתן יהיה לשלבן בסרט ההדרכה.

 

שירות הפקת סרטי הדרכה עוזר לחסוך לא מעט זמן ולהגיע באופן מהיר אל קהל היעד. סרטי ההדרכה יכולים לכלול הפעלות אינטראקטיביות שונות, משחקים למיניהם, שאלונים בנושאים שונים ועוד.

במקום לבצע את ההדרכות באופן פרונטלי, פנים מול פנים, ניתן להיעזר כתחליף או כפתרון משלים בסרטוני ההדרכה  ולבצע את ההכשרה בצורה יעילה ומהירה הרבה יותר.

סרטי ההדרכה יכולים לעסוק במגוון רחב מאד של נושאים בהתאם לצורך. הם יכולים להיות קצרים או ארוכים, הם יכולים להתבסס על מקבץ של כמה סרטונים קצרים או סרט אחד בלבד. הסרטונים יכולים לשלב במסגרתם גם את האני מאמין של העסק או החברה, שאותו יש לחשוף אל קהל העובדים הצופים בסרט. לא משנה באיזה תחום עוסקים החברה או העסק, סרט הדרכה הם פתרון מצוין כחלק מתהליך הכשרתו הכולל של העובד החדש.

עלות שירותי הפקת סרטוני ההדרכה משתנה בין סרט לסרט ונקבעת בהתאם למידת מורכבותו והתוצאה הסופית המתקבלת.

פונים למומחים

אייקון מזמינה אתכם להנות מפתרונות שיווקיים בהתאמה אישית, המשלבים בין יצירתיות לאיכות.
אנו מתמחים בהפקת סרטים, סרטי תדמית והפקת פרסומות לעסקים ולפרטיים, המשודרים ביוטיוב ובאמצעי תקשורת נוספים.
אייקון ביססה את מעמדה לאורך השנים בזכות מבחר הפרויקטים שבהם לקחה חלק זה למעלה מ – 15 שנה..
חברת אייקון מציעה לכם שירותים מגוונים, שיעזרו לכם לקדם ולחשוף את העסק שלכם לכמה שיותר לקוחות וכן למשוך גם משקיעים פוטנציאליים.
החברה נעזרת בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר בתחום הפקת הסרטים כדי לייצר מוצר מוגמר איכותי ואטרקטיבי מאד.
דגש רב על יצירתיות, על חדשנות ועל רגש – כל זאת, כדי לקלוע ולהגיע אל הקהל הצופה ולהצליח להניע אותו לפעולה!