סרט בטיחות בעבודה

ארגונים ומקומות עבודה צריכים במקביל גם להשקיע בחינוך ולימוד לבטיחות וניתן לעשות זאת באופן מצוין באמצעות הקרנת סרט בטיחות בעבודה.
תאונות ואסונות יכולים כמעט תמיד להימנע במידה ונוקטים בכללי זהירות והתנהגות נכונה.
דבר זה נכון בכל מקום – בכביש, בבית, בעבודה. מקומות עבודה שרוצים ליצור סביבת עבודה בטוחה יותר עם סיכון קטן יותר לתאונות צריכים להשקיע לא רק באמצעי בטיחות שונים.

בשורות הבאות נבין מדוע סרט בטיחות בעבודה הוא אלמנט אפקטיבי מאוד בשיפור הבטיחות. בנוסף, נראה למי ניתן לפנות כדי להפיק סרט כזה, באופן איכותי, מקצועי ומתאים לצרכים השונים.

משפיעים על החושים

סרטים בכלל, סרטי בטיחות וסרטי בטיחות בעבודה בפרט יכולים להיות בעלי השפעה עצומה על הצופה. קל להבהיר זאת כאשר מבקשים מכל אחד להיזכר בסרט כזה או אחר שנחרט בזיכרון ונשאר עם הצופה למשך שנים ארוכות.

סרט שמופק, מצולם ומבויים באופן מקצועי פועל על כמה חושים במקביל ויש לו גם יכולת לפעול על הרובד הרגשי של הצופה. השילוב בין חוש הראיה, חוש השמיעה והרגש יכול להפוך אפילו סרט קצר לפתרון מחנך ומלמד ממדרגה ראשונה. שלא כמו בהרצאה ארוכה, סרט בטיחות בעבודה ממוקד שעוסק בבטיחות בעבודה יכול לשמור אצל הצופה על ערנות גבוהה וכך – מסרים חשובים לא הולכים לאיבוד.

כדאי לדעת שכיום, סרט בטיחות בעבודה הוא אמצעי ראשון במעלה בקרב חברות שונות וארגונים שונים שרוצים לשמור על סביבת עבודה בטוחה ולרתום את העובדים לסייע בכך וגם לפעול נכון. סרטונים מתאימים שמוקרנים במפעלים, במקומות עבודה ממשלתיים, בגופי צבא ולמעשה בכל ארגון מונעים פציעות, פגיעות, שריפות ונזקים שונים באופן יום יומי ומתמשך.

חברות הפקה מקצועיות

הפקה של סרט בטיחות בעבודה יכולה אולי להיראות פשוטה אבל הדבר כלל איננו כזה. כדי לזכות בהשפעה החיובית של סרט בטיחות הוא חייב להיות ממוקד, עם תאורה נכונה, שילוב של תוכן מילולי ופעילות, שילוב נכון של אור וצל, מוזיקה וסיסמאות. רק חברות הפקה מקצועיות, עם ידע בהכנת סרטים מסוג זה ועם ניסיון בהפקות מקצועיות בכלל תוכלנה להביא לתוצאות המבוקשות באיכות הנדרשת.

פונים למומחים

אייקון מזמינה אתכם להנות מפתרונות שיווקיים בהתאמה אישית, המשלבים בין יצירתיות לאיכות.
אנו מתמחים בהפקת סרטים, סרטי תדמית והפקת פרסומות לעסקים ולפרטיים, המשודרים ביוטיוב ובאמצעי תקשורת נוספים.
אייקון ביססה את מעמדה לאורך השנים בזכות מבחר הפרויקטים שבהם לקחה חלק זה למעלה מ – 15 שנה..
חברת אייקון מציעה לכם שירותים מגוונים, שיעזרו לכם לקדם ולחשוף את העסק שלכם לכמה שיותר לקוחות וכן למשוך גם משקיעים פוטנציאליים.
החברה נעזרת בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר בתחום הפקת הסרטים כדי לייצר מוצר מוגמר איכותי ואטרקטיבי מאד.
דגש רב על יצירתיות, על חדשנות ועל רגש – כל זאת, כדי לקלוע ולהגיע אל הקהל הצופה ולהצליח להניע אותו לפעולה!