פרסום ביוטיוב

אם אתם חיים במאה ה-21, לא צריך להציג בפניכם את יוטיוב. אתר העלאת ושיתוף הסרטונים נחשב לאחד האתרים החזקים ברשת, עם מספר אינסופי של אנשים שמבקרים בו בכל רגע נתון. תנאים אלה הפכו את הפרסום ביוטיוב לאחד מאפיקי הפרסום היעילים ביותר שיש, כזה שמאפשר להגיע לקהל עצום של לקוחות פוטנציאליים. הנה כל מה שחשוב שתדעו על יתרונות השימוש ביוטיוב כפלטפורמה פרסומית.

הסרטונים שיוטיוב פשוט קורא להם

פרסום ביוטיוב יכול להתבצע בשלל דרכים. האופציה הראשונה, המומלצת עבור כל עסק, היא להעלות לאתר סרט תדמית (שרצוי מאד שהם יפיקו בכל מקרה). מטרת העל של הסרטון היא להיחשף לעיני כמה שיותר אנשים, כך שאין פלטפורמה המתאימה ביותר לכך מאשר יוטיוב. כמובן שגם לאחר הפרסום צריך לחשוב על האופן בו ניתן להפנות את האנשים אליו – מילות מפתח וכותרות רלוונטיות, קישורים לסרטון ממקומות חיצוניים במרחב המקוון ועוד.

אפשרות אחרת, גם היא מומלצת, היא להעלות סרטונים הממתגים את העסק כמומחה מהשורה הראשונה בתחומו. זה יכול להיות, למשל, סרט הדרכה של אנשי העסק, לגבי סוגיה הקשורה אליו ומעניינת אנשים. בדרך זו ניתן לספק לאנשים ערך מוסף ותועלת של ממש מהגלישה ביוטיוב, בד בבד עם מיתוג העסק כולו כמקצועי בתחומו.

ההיבט הכלכלי

ליוטיוב ניתן להעלות סרטונים בצורה חינמית, אם כי ישנם מספר אופציות בתשלום המאפשרות להגדיל את סיכויי החשיפה לסרטון: סרטון שיופיע במקום מרכזי באתר לאחר שהגולשים מקלידים מילות חיפוש מסוימות, לדוגמא, או הצגת הסרטון בפני קהל יעד מוגדר. בדומה לגוגל, גם כאן אפשר לצאת בקמפיינים שלמים של פרסום, כשהחדשות הטובות הן שהעלויות נוטות להיות מינימליות, או אפילו בטלות בשישים אל מול היתרונות המגוונים האפשריים של פרסום באחד האתרים העמוסים ביותר בעולם כולו.

אייקון מזמינה אתכם להנות מפתרונות שיווקיים בהתאמה אישית, המשלבים בין יצירתיות לאיכות.
אנו מתמחים בהפקת סרטים, סרטי תדמית והפקת פרסומות לעסקים ולפרטיים, המשודרים ביוטיוב ובאמצעי תקשורת נוספים.
אייקון ביססה את מעמדה לאורך השנים בזכות מבחר הפרויקטים שבהם לקחה חלק זה למעלה מ – 15 שנה..
חברת אייקון מציעה לכם שירותים מגוונים, שיעזרו לכם לקדם ולחשוף את העסק שלכם לכמה שיותר לקוחות וכן למשוך גם משקיעים פוטנציאליים.