צילום אירועים עסקיים

צילום אירועים עסקיים מספקים מענה לחברות רבות ולעסקים ממגוון רחב של תחומים.

שירותים אלה מתעדים אירועים עסקיים מסוגים שונים, כמו כנסים חשובים, הרצאות בנושאים שונים, פעילויות למיניהן ואירועים המיועדים לעובדים.
צילום אירועים עסקיים, בניגוד לצילום אירועים פרטיים, נחשב לפורמלי יותר, ופעמים רבות נועד לצרכי קידום העסק או החברה.

הסרט המתקבל יכול לשמש ככלי שיווקי מוצלח, ככלי לקידום מכירות ולצורך יחסי ציבור.
השירות מוצע על ידי צלמים מקצועיים הנעזרים בציוד צילום מתקדם וחדשני.
מספר הצלמים באירוע ומספר המצלמות שבהן נעזרים נקבע בהתאם לאופיו של האירוע ולמספר המשתתפים בו.

מדובר בסגנון צילום מיוחד יותר, צילום שנועד לתעד את האירוע, לרבות המשתתפים בו, ובמקביל גם להעביר באופן ישיר או עקיף מסר שיווקי כלשהו. חברות רבות וגם בתי עסק מתחומים שונים בוחרים לקיים אירוע עסקי כדי לקדם ולמנף שיתופי פעולה וגם כדי למשוך לקוחות פוטנציאליים או משקיעים.
שירותי צילום אירועים עסקיים מתייחסים במסגרת תהליך עבודתם לצרכיו הנקודתיים של העסק ואל הרעיון המרכזי שאותו מעוניינים להעביר בצילום והם לוקחים בחשבון את תנאי השטח שבו מתנהל האירוע ואת מאפייניו השונים ואתגריו. הצילום עוזר לעסק או לחברה ליצור תדמית מסוימת, להעביר מסר שיווקי וגם לחשוף אותו לכמה שיותר לקוחות. את הסרט ניתן להעלות באתר העסק עצמו, ברשתות החברתיות וגם ביוטיוב.
צילומים של ימי כיף לעובדים ואירועי חברה מעבירים מסר משוחרר יותר ולהציג את החברה מזווית קצת אחרת. הסרטים יכולים לקדם את העסק גם מבחינת מנועי החיפוש תוך הצמדת תגיות רלוונטיות אל הסרט שאותו מעלים ברשת. ניתן לשלב בין צילום סטילס לצילום ווידאו ולהפיק סרטון יצירתי ומיוחד מאד המתעד את האירוע.

פונים למומחים

אנו באייקון מציעים לכם שירותי הפקת פרסומות, סרטי תדמית, תשדירים וחסויות ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. שירותים אלה מתבססים על ניסיון רב של צוות החברה בתחום ועל היכרות מעמיקה עם המקצוע ועם אפיוני השוק.
החברה עובדת כיום מול לקוחות שונים המגיעים ממגוון רחב של תחומים ומבצעת פרויקטים, קטנים וגדולים, מול ערוצים מובילים, בהם ערוץ 2 וערוץ 10.